Обігрівачі Термія
Повітряне опалення. Електричні котли. Електричні конвектори. Електричні плити. Інфрачервоні обігрівачі. Маслонаповнені електрорадіатори. Плінтусні конвектори. Радіатори для опалення.
ЕЛЕКТРОКОНВЕКТОРИ ТМ «ТЕРМІЯ»
Електроконвектори «Термія» призначені для основного і додаткового обігріву будівель і споруд в побутових і аналогічних умовах. Відрізняються сучасними технічними рішеннями, елегантним дизайном, широкою комплектацією, високою якістю виконання і доступною ціною.
Електроконвектори встановлюються стаціонарно на стіні, але їх конструкція допускає установку на підлозі на опорах, придбаних додатково.
Відмінною особливістю електроконвекторів є інтенсивний обігрів приміщення, обумовлений конструкцією приладів, прискорює природну циркуляцію повітря в приміщенні із забезпеченням швидкого прогрівання приміщення по всьому об’єму. Високий ступінь економічності приладів досягається завдяки великій площі теплообміну і ефективному природному охолодженню повітряним потоком нагрівального елементу.
Електроконвектори оснащені термостатом для встановлення і підтримки бажаної температури в приміщенні, ступінчастим регулятором споживаної потужності (або без нього), захистом від перегріву, а також функцією захисту приміщення від заморожування (режим Anti Frost – підтримання температури в приміщенні в межах + 5 …+ 7 ° С , що не допускає промерзання приміщення при мінімальних витратах електроенергії).
Порівняно низька в своєму класі виробів температура лицьової панелі, відсутність гострих кутів на корпусі приладу виключають можливе травмування споживача в процесі експлуатації приладу.
Електроконвектори пофарбовані сучасними екологічно чистими порошковими оплавляючими емалями, що гарантують високу якість покриття протягом всього терміну служби приладу.
Вибір номінальної потужності електроконвекторів при їх використанні в якості основного джерела обігріву необхідно проводити виходячи з розрахунку 100 Вт на 1м2 площі (для приміщень з нормальною ізоляцією, висотою стін не більше 3м).
В інших випадках вибір потужності електроконвекторів повинен проводитися кваліфікованим фахівцем з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.
Більш точний вибір номінальної потужності електроконвекторів повинен проводитись з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.